Saunaelamus
sinu kodus

Haagisel kümblustünnide ja saunade rent.

Broneeri saun

Haagissauna rent

Rendime välja kvaliteetse Harvia puukütte kerisega, muusika ja LED-valgustusega mobiilse haagissauna. Meie saunade disain on läbi mõeldud, et oleks tagatud maksimaalne ruumikus ka mitmekesi saunamõnude nautimiseks. Haagisel saunamaja disain ning detailid on läbi mõeldud, et oleks tagatud maksimaalne ruumikus ka mitmekesi saunamõnude nautimiseks ja ka ööbimiseks. Elamussaun haagisel on termopuidust, puukütte kerise, akutoitel muusika ja LED-valgustusega mobiilne karavan. Kus iganes sa soovid võid nautida saunamõnusid ja hiljem ka tänu teisaldatavale saunalavale, (millest tekib 120cm voodi), kaaslasega ennast välja puhata. Ehk lihtsas keeles on see kaasaskantav saunamaja. Kui soovid veeta sõpradega mõnusa saunaõhtu või teha kaaslasega romantilise väljasõidu siis Elamussaun on õige valik! Elamussaun haagisel sisaldab: Gozy HEAT puukütte keris + kivid, Tulekindel roostevaba korsten, Roostevaba metallist soojaveepaak 30L, LED-valgustus sauna ruumides ning õues, 80Ah aku koos akulaadijaga, Stereo (Raadio, Bluetooth, AUX, USB, kõlarid 2tk, antenn, C-kategooria piduritrega haagis. Kliki pildile, et näha haagissaunast veel fotosid!

Hinnad

Kümblustünni rent

Kümblustünn Delux on tänapäeva mõistes parim, mis turul olemas on. Eriliseks ja kompaktseks teeb selle integreeritud roostevaba metallist puukütteahi ja kiire kütmisaeg, mistõttu kulub ka vähem puid. Lisaks sellele on kümblustünnil olemas stereosüteem (raadio, Bluetooth), LED-valgustus ja mullisüsteem. Kuna tünn töötab akutoitel, võid seda kasutada, kus iganes. Tünniga on kaasas ka akulaadija. Tutvu hindadega. Kliki pildile, et näha rohkem fotosid. Võimalik juurde rentida veepump bensiinimootoriga: 10€ / ööp, 15€ / 2 ööp.

Hinnad

Elamus Sauna kinkekaart

Kingi sõbrale Elamus Sauna kinkekaart! Kui soovid oma sõbrale, sõbrannale, tuttavale või töökaaslasele kinkida ühe mõnusa elamuse, siis oled õiges kohas. Võta meiega ühendust elamussaun@gmail.com ning anna oma soovist teada. Oleme kinkekaaride osas väga paindlikud.

Küsi kinkekaart siit!